Novi broj „Zvona“

Zvona-4-2014-colori-pIzašao je novi broj mjesečnika za kršćansku kulturu Riječke nadbiskupije i Gospićko-senjske biskupije „Zvona“.

U svibanjskom broju pročitajte izvještaje s povijesne kanonizacije papa Ivana XXIII. i Ivana Pavla II., V. Kongresa bogoslova te proslave 300. godišnjice posvećenja crkve sv. Lucije u Kostreni. Zvona donose priču sa susreta mladih u Dubrovniku kao i preduskrsne duhovne obnove koju je predvodio don Ivan Filipović, bivši ovisnik i duhovnik zajednice „Cenacolo“.

Iz povijesne riznice izdvajamo prvog biskupa sjedinjenih biskupija Senjske i Modruške u prvoj polovici 17. stoljeća, Ivana Krstitelja Agatića. U novom broju pročitajte razgovor s predsjednicom Akademsko katoličkog društva „Jeronim“, Kristinom Pilipović kao i pregled najvažnijih događanja u Gospićko-senjskoj biskupiji. Novi broj Zvona možete pronaći u svim crkvama Riječke nadbiskupije i Gospićko-senjske biskupije kao i pročitati na službenim stranicama Riječke nadbiskupije.