Novi broj mjesečnika “Zvona”

Zvona-6-2014Izašao je novi broj mjesečnika za kršćansku kulturu Riječke nadbiskupije i Gospićko-senjske biskupije „Zvona“.

Novi broj otkriva tko su ovogodišnji dobitnici medalja sv. Vida, te što je bjelovarsko-križevački biskup Vjekoslav Huzjak na proslavi blagdana sv. Vida poručio na Trgu riječke rezolucije. Donosimo smjernice Godine obitelji kao i pregled aktivnosti riječkog Caritasa.

U novom broju pročitajte što o bl. Alojziju Stepincu kaže predstojnik Ureda za liturgijsku glazbu, umjetnost i arhitekturu u Kongregaciji za bogoštovlje i disciplinu sakramenata i glavni konzultor u Kongregaciji za sjemeništa, opat dr. Chistopher Zielinski. Upoznajte Akademsko katoličko društvoJeronim”, ali i dvije stogodišnjakinje u župi sv. Križa u Srdočima.

Doznajte kako je Riječka nadbiskupija proslavila kanonizaciju pape Ivana Pavla II. i pape Ivana XXIII. te što se u proteklom razdoblju događalo u Gospićko-senjskoj biskupiji.

„Zvona“ potražite u crkvama Riječke nadbiskupije i Gospićko-senjske biskupije ili kliknite i pročitajte u PDF izdanju.