Korizmeni broj Zvona

zvona_2_14Korizmeni broj Zvona posvećen je pripremi za najveći kršćanski blagdan Uskrs. Uz korizmenu poruku riječkog nadbiskupa Ivana Devčića, Zvona donose i poruku pape Franje.

U novome broju možete pronaći razgovor s povjerenikom za pastoral studenata i sveučilišta Velimirom Martinovićem u kojemu najavljuje duhovni prostor u Sveučilišnom kampusu. U prilogu o Caritasu donosimo primjere dobrotvora koji pomažu potrebnima. U Godini župne kateheze Zvona donose primjer kateheza u župi Kukuljanovo.

Uz pregled najvažnijih događanja u Riječkoj nadbiskupiji i Gospićko-senjskoj biskupiji, u Zvonima pročitajte i stalne rubrike: Hagioterapija, Iz povijesne riznice, Priroda oko nas, Crkvena glazba, Iz povijesti Rijeke…

Potražite nova Zvona u vašim crkvama ili pročitajte u PDF formatu.