Izašao je novi broj Zvona

Zvona-5-2014Izašao je novi broj Zvona, mjesečnika za kršćansku kulturu Riječke nadbiskupije i Gospićko-senjske biskupije.

U novom broju pročitajte poruku riječkog nadbiskupa Ivana Devčića za blagdan sv. Vida kao i program proslave zaštitnika Riječke nadbiskupije i grada Rijeke.

Donosimo poruku pape Franje za 48. Svjetski dan sredstava društvene komunikacije kao i dirljivu priču iz riječkog hospicija s vjenčanja pacijenta i supruge s kojom je bio u braku 50 godina, ali se nikada nisu crkveno vjenčali. Svjesni rastanka, zadnja želja im je bila vjenčanje po crkvenom obredu.

Riječka nadbiskupija dobila je tri nova svećenika, a prvi puta navijačka skupina Armada slavila je svetu misu u katedrali sv. Vida. Nova Zvona donose i izvještaj iz Caritasa i pomoći poplavljenim područjima kao i pregled najvažnijih događanja u Gospićko-senjskoj biskupiji.

Nova Zvona potražite u svim crkvama ili pročitajte u pdf formatu na službenoj stranici Riječke nadbiskupije.