Izašao je novi broj “Zvona”

zvona-web„Riječi privlače, primjeri pokreću”, poručuje riječki nadbiskup i metropolit mons. dr. Ivan Devčić u poruci za blagdan sv. Vida koju možete pročitati u novom broju Zvona, mjesečnika Riječke nadbiskupije i Gospićko-senjske biskupije. Poruka je u ozračju 25. obljetnice uvođenja vjeronauka u osnovne i srednje škole, te 15. obljetnice rada Ureda za obitelj Riječke nadbiskupije.  Predstavljamo dobitnike ovogodišnjih Medalja sv. Vida, a pišemo i o životu župe Svete Obitelji na Pećinama. Čitateljima odgovaramo na pitanja o mogućnostima pričešćivanja katolika u pravoslavnoj crkvi, a u zdravstvenom kutku dr. Ivan Host piše o sve češćoj bolesti – arterijskoj hipertoniji. Pročitajte priču o uspjesima učenika riječke Salezijanske klasične gimnazije, kao i svjedočanstvo o Nikoli Maljcu iz Podhuma, malom čovjeku velike vjere koji je ubijen u svibnju 1942. Novi broj Zvona potražite u crkvama Riječke nadbiskupije i Gospićko-senjske biskupije ili radnim danom u Nadbiskupijskom ordinarijatu u Rijeci.