500. Zvona u novom ruhu

web-zvonaIzašao je jubilarni 500. broj mjesečnika za kršćansku kulturu Riječke nadbiskupije i Gospićko-senjske biskupije „Zvona“.  Novi broj doživio je određene kozmetičke zahvate i od ovoga broja izlaze u boji, s novim rubrikama i suradnicima, no i dalje slijede svoje osnovno poslanje: navijestiti Kristovu poruku pišući o crkvenim i društvenim događanjima te prepoznati svjedočenje Krista u životu mjesne Crkve, kao i potaknuti vjernike na življenje te iste Kristove poruke.

500. broj u slavljeničkom tonu donosi retrospektivu dosadašnjeg djelovanja, kao i nove rubrike posvećene misijama, hrvatskom jeziku, a otvorena je i rubrika u kojoj čitatelji mogu uputiti svoje pitanje svećeniku. Novi broj izašao je uoči najvećeg kršćanskog blagdana, Uskrsa i donosi uskrsne poruke riječkog nadbiskupa mons. dr. Ivana Devčića i gospićko-senjskog biskupa mons. Zdenka Križića.  „Zvona“ potražite u crkvama Riječke nadbiskupije i Gospićko-senjske biskupije, kao i Nadbiskupskom ordinarijatu svakim radnim danom od 9 do 13 sati.