Rujanska Zvona

Vjersko neznanje gorući je problem današnjeg svijeta. No, nije u pitanju samo poznavanje vjere, nego i slavljenje i djelovanje iz vjere, poručuje riječki nadbiskup i metropolit mons. dr. Ivan Devčić u pismu u povodu početka nove pastoralne godine – Godine prenošenja vjere. U novom broju mjesečnika za kršćansku kulturu Riječke nadbiskupije i Gospićko-senjske biskupije “Zvona” pročitajte Nadbiskupovo pismo kao i pastoralni plan Riječke nadbiskupije predviđen za razdoblje od dvije godine, do jeseni 2018. Uz redovan pregled događaja u mjesnoj Crkvi, pročitajte razgovor s p. Markom Glogovićem, pavlinom i voditelje Udruge za nerođeni život „Betlehem“. U rubrici iz povijesne riznice doznajte više o djelovanju augustinaca u Rijeci, kao i sve potrebne informacije o upisima na seminare Metropolitanskog pastoralnog instituta u Rijeci, Nadbiskupijsku školu za crkvenu glazbu kao i početnom tečaju za djecu za flautu, klavir, violinu i gitaru. Nova Zvona potražite u crkvama Riječke nadbiskupije i Gospićko-senjske biskupije kao i u Nadbiskupskom ordinarijatu u Rijeci svakim radnim danom od 9 do 13 sati.