Novi broj „Zvona“

Na sveušilišnom Kampusu na Trsatu koncem rujna i početkom listopada održan je Forum mladih katolička za društvenu uključenost – Forum +. U novom broju mjesečnika „Zvona“ donosimo detalje o ciljevima ovog programa kojega su podržali riječki nadbiskup i metropolit mons. dr. Ivan Devčić i rektor Sveučilišta u Rijeci dr. sc. Pero Lučin. Uz redovan pregled najvažnijih događaja u mjesnoj Crkvi, pročitajte što je papa Franjo poručio u katehezi na općoj audijenciji početkom listopada osvrnuvši se na apostolski pohod Gruziji i Azerbajdžanu.

U povodu Svjetskog dana hospicija, razgovarali smo s hospicijskom liječnicom – onkologinjom prof. dr. sc. Marijom Petković. Rubrika koja vam otkriva bogatstva naše povijesne riznice donosi priču o začudnom svijetu istarskih fresaka – Vincentu u Ivanu iz Kastva. U medicinskom kutku pročitajte korisne savjete za ublažavanje jesenskog umora i liječenja prehlade. Novi broj „Zvona“ potražite u crkvama Riječke nadbiskupije i Gospićko-senjske biskupije.