Izašao je uskrsni broj Zvona

„Milosrđe i nada“ naslov je uskrsne poruke riječkog nadbiskupa mons. dr. Ivana Devčića koju možete pročitati u novom broju mjesečnika za kršćansku kulturu Riječke nadbiskupije i Gospićko-senjske biskupije „Zvona“. Prenosimo i korizmeno-uskrsnu poslanicu gospićko-senjskog biskupa Mile Bogovića, a upoznajemo vas i s radom s obiteljima u župi sv. Franje Asiškoga na Kukuljanovu.

Uz redovan pregled događaja u mjesnoj crkvi, pročitajte detalje o početku emitiranja prve skautske radio postaje u Hrvatskoj. Župa Šapjane ove godine proslavlja 70. godišnjicu od osnutka. Zanimljive detalje iz njene povijesti pročitajte u novom broju mjesečnika „Zvona“ koja možete pronaći u crkvama Riječke nadbiskupije i Gospićko-senjske biskupije te u Nadbiskupskom ordinarijatu u Rijeci svakim radnim danom od 9 do 13 sati.