Božićni broj mjesečnika „Zvona“

„Slava na visinama Bogu, a na zemlji mir ljudima“, naziv je božićne poruke riječkog nadbiskupa i metropolita mons. dr. Ivana Devčića koja se u cijelosti može pročitati u novom broju mjesečnika za kršćansku kulturu Riječke nadbiskupije i Gospićko-senjske biskupije. Također, u Zvonima pročitajte i božićnu poruku gospićko-senjskog biskupa mons. mr. Zdenka Križića: „Za njih nije bilo mjesta u kući“ (Lk 2,7), kao i pregled najvažnijih događanja u mjesnoj Crkvi.

U medicinskom kutu doznajte kako se nositi s blagdanskim stresom, dok rubrika povijesne riznice otkriva detalje o svećenicima koji su bili nositelji narodnih stremljenja. Novi broj Zvona potražite u crkvama ili Nadbiskupskom ordinarijatu u Rijeci radnim danom od 9 do 12 sati.