„Zvona“ u studenom u znaku obitelji

IMG_20151112_0001(0)

Izašao je novi broj mjesečnika za kršćansku kulturu Riječke nadbiskupije i Gospićko-senjske biskupije

Obiteljske škole prigoda su za učvršćivanje braka, a to ovisi o tome koliko se obitelji i bračni parovi nadahnjuju Isusom Kristom i njegovom nesebičnom ljubavlju, rekao je riječki nadbiskup mons. dr. Ivan Devčić u Dramlju na 13. Obiteljskoj školi Riječke metropolije. U novom broju „Zvona“ pročitajte prilog iz Dramlja, ali i upoznajte zajednicu obitelji u župi Marije Pomoćnice u Rijeci.

Donosimo izvještaj sa Sinode biskupa koja je bila posvećena obitelji, ali i tekst o 270. obljetnici smrti senjsko-modruškog biskupa Antuna Benzonija za kojega se navodi da je kao biskup znao odlaziti propovijedati – bosonog. Rubrika o crkvenoj glazbi uči nas više o poklicima, proglasima i dijalozima u liturgiji, dok u zdravstvenom kutku možete pročitati savjete o prehrani tijekom jesenjih i zimskih mjeseci. Novi broj mjesečnika za kršćansku kulturu Riječke nadbiskupije i Gospićko-senjske biskupije „Zvona“ potražite u crkvama ili na porti Nadbiskupskog ordinarijatu u Rijeci radnim danima od 9 do 13 sati.