Izašao je blagdanski broj „Zvona“

Zvona-prosinac„U Betlehemu nam se objavilo Božje milosrđe“ i „Milosrdni Bog nas uči milosrđu“ božićne su poruke riječkog nadbiskupa i metropolita mons. dr. Ivana Devčića i gospićko-senjskog biskupa mons. dr. Mile Bogovića koje možete pročitati u novom broju „Zvona“.

U Godini obitelji donosimo reportažu iz župe Presvetog Srca Isusova na Zametu gdje smo posjetili zajednicu obitelji koja se redovno okuplja na mjesečnim susretima. Uz redovan pregled najvažnijih događaja mjesne Crkve, u povijesnoj riznici „Zvona“ pročitajte detalje vezane uz povijest riječkog Starog Grada. Medicinski kutak otkriva ljekovita svojstva cimeta, dok u rubrici crkvene glazbe pročitajte više o hrvatskoj crkvenoj pučkoj glazbenoj baštini Došašća i Božića.  Novi broj mjesečnika za kršćansku kulturu Riječke nadbiskupije i Gospićko-senjske biskupije potražite u crkvama.

Zvona možete pogledati i u PDF formatu na ovo poveznci.