Rujanska „Zvona“

Zvona-7-2014 (1)Izašao je rujanski broj mjesečnika za kršćansku kulturu Riječke nadbiskupije i Gospićko-senjske biskupije „Zvona“.

Uz redovan pregled akltualnosti iz dvaju biskupija, u novom broju pročitajte svjedočanstvo vjere Ivane Vunić, članice Opere riječkog HNK Ivana pl. Zajca. Na stranicama povijesne riznice donosimo crtice iz povijesti stuba Petra Kružića, a tu je i reportaža s hodočašća mladih koji su pješice hodočastili do Santiaga de Compostela. Za Zvona govori Marko Perković Thomson koji je prihod od koncerta u Dražicama donirao za dovršetak crkve u Podhumu. Novi broj mjesečnika za kršćansku kulturu Riječke nadbiskupije i Gospićko-senjske biskupije potražite u crkvama ili pročitajte na službenoj stranici Riječke nadbiskupije.