Nova Zvona

zvona-9-2014 (1)„Vjera je temelj našeg braka“ ističe obitelj Mlinarević u novom broju mjesečnika za kršćansku kulturu Riječke nadbiskupije i Gospićko-senjske biskupije „Zvona“.

U Godini obitelji “Zvona” donose izvještaj s treće izvanredne opće biskupske sinode, kao i izvještaj s tribine o dostojanstvu braka i obitelji koju je Obiteljski ured Riječke nadbiskupije održao u župi Sv. Križa na Srdočima. U novom broju pročitajte pastoralne upute u svezi dopuštanja održavanja koncerata u crkvama, te svjedočanstvo vjere kantautorice Mirjane Bobuš. Doznajte na koji način je Slavica Ecclestone pomogla riječkom Caritasu, ali i na koji način majkama pomažu molitelji u pro-life inicijativi „40 dana za život“. Novi broj mjesečnika za kršćansku kulturu „Zvona“ potražite u svim crkvama.

Zvona omžete pogledati i u PDF formatu na ovo poveznci.