Zvona za Uskrs

zvona_2_13_pZbog blagdana Uskrsa i uskrsnih poruka naših biskupa, novi broj Zvona morao je ići u tisak neposredno prije izbora novog Pape. Stoga je ovaj broj, izašao uoči Cvjetnice, posvećen papi koji se povukao s dužnosti, Benediktu XVI. U sljedećem broju, neposredno nakon uskrsa, predstavit ćemo vam novog papu Franju.

U ovome broju, uz stalne rubrike, Zvona donose i veliki intervju s dekanom Filozofskog fakulteta u Rijeci dr. Predragom Šustarom koji govori o odnosu vjere i znanosti te objašnjava kako bez suradnje među znanostima nema ni kvalitetnih rješenja za društvo.

Tu je i pregled korizmenih događanja i priprema za najveći kršćanski blagdan Uskrs. Anketa među vjernicima u Godini vjere u ovome broju donosi razmišljanja o vjeri župljana iz Viškova.

Zvona potražite u vašim crkvama ili pogledajte u PDF formatu.