Zvona za lipanj

zvona_5_color_Lipanjski  broj Zvona posvećen je 10. obljetnici boravka Ivana Pavla II. u Rijeci. Nezaboravnih 5 dana u lipnju 2003. godine još uvijek su u svježem sjećanju grada koji je bio papin domaćin i iz kojega je putovao u druge hrvatske gradove na svom Trećem pastirskom pohodu Hrvatskoj i stotom putovanju izvan Italije. Nezaboravna je misa na Delti i njegova molitva u Trsatskom svetištu. U Zvonima pročitajte kako se Rijeka prisjetila tih dana i koje Papine poruke još uvijek odjekuju.

Zvona donose i poruku riječkog nadbiskupa Ivana Devčića za blagdan sv. Vida. Zbog rokova izlaženja, o proslavi zaštitnika Riječke nadbiskupije i grada Rijeke čitajte u sljedećem broju.

Anketa među vjernicima u Godini vjere u ovome broju donosi razmišljanja župljana iz Ravne Gore.

Uz pregled ostalih  najvažnijih događanja u svibnju u Riječkoj nadbiskupiji i Gospićko-senjskoj biskupiji, u Zvonima pročitajte i stalne rubrike: Hagioterapija, Godina vjere, Priroda oko nas, Medicinski kutak, Crkvena glazba, Iz povijesti Rijeke.

Zvona potražite u vašim crkvama ili pogledajte u PDF formatu.