22-25.11.2021. – Proslava sv. Katarine dj. i mč. u Lokvama i Selcu

Datum odr탑avanja: 22. - 25. studenog 2021

22. – 25. studenog

Župe Lokve i Selce u četvrtak 25. studenog slavi blagdan svoje nebeske zaštitnice sv. Katarine dj. i mč. U župnoj crkvi u Lokvama trodnevna duhovna priprava započinje u ponedjeljak 22. studenog na blagdan sv. Cecilije, misnim slavljem u 17: 30 sati za sve pokojne i žive pjevače župnog zbora. U isto vrijeme u utorak 23. studenog Euharistija će biti služena za sve župljane, dok će u srijedu 24. studenog sv. Misa biti za pokojne svećenike ove goranske župe.

Na blagdan sv. Katarine dj. i mč. u četvrtak 25. studenog svečano liturgijsko slavlje u 17:30 sati predvodit će riječki nadbiskup koadjutor mons. Mate Uzinić.

U župnoj crkvi sv. Katarine dj. i mč u Selcu liturgijsko slavlje u četvrtak 25. studenog na rasporedu je u 18 sati.