„Zvuk tišine“ u župi sv. Ivana Kristitelja na Škurinjama

8. – 10. svibnja

Župa sv. Ivana Kristitelja na Škurinjama u suradnji s Udrugom „Mladi za Krista“ pozivaju sve od petka 8. do nedjelje 10. svibnja na duhovne vježbe koje će se u župnoj crkvi održati pod nazivom: „Zvuk tišine“.

Kroz ove duhovne vježbe prolaznici će moći aktivno sudjelovati u izložbi, bez žurbe samostalno obilaziti kreativne postaje i pomoću tema na svakoj postaji na svoj način, u tišini slušati Božji glas, poručuju organizatori. „U svakodnevici buke, stresa i zvukova koji nam ispunjavaju um, nudimo mjesto tišine. Vjerujemo da možemo čuti sebe i Boga ukoliko si damo vremena i prostora da se u sebi utišamo.“

„Zvuk tišine“ bit će otvoren u petak 8. svibnja u 16 sati i moći će se obići do 20 sati. Također, vjernicima je na raspolaganju u subotu 9. svibnja u vremenu od 9 do 20 sati, te u nedjelju 10. svibnja od 11 do 17:30, te od 19 do 20 sati.