„Vinodol i njegova Crkva“

4. studenog

Riječka nadbiskupija i Katolički bogoslovni fakultet Zagreb – Teologija u Rijeci organiziraju promociju knjige gospićko-senjskog biskupa mons. dr. Mile Bogovića: „Vinodol i njegova Crkva – od Vinodolskog zakonika do naših dana“. Knjiga će biti predstavljena u srijedu 4. studenog u 18 sati u Velikoj dvorani Nadbiskupskog ordinarijata u Rijeci (ul. Ivana Pavla II.1). O djelu će govoriti: riječki nadbiskup mons. dr. Ivan Devčić, predstojnik Teologije u Rijeci prof. dr. Milan Špehar, recenzent doc. dr. Franjo Velčić, recenzent doc. dr. Marko Medved i urednik Bruno Lončarić.

Ovom prilikom zainteresirani će moći nabaviti i druge dvije knjige trilogije biskupa Bogovića: „Slunjski kraj i njegova Crkva“ te „Lika i njezina Crkva“.