Svibanjska „Zvona“

Zvona_04_2015Izašao je novi broj mjesečnika za kršćansku kulturu Riječke nadbiskupije i Gospićko-senjske biskupije „Zvona“.

U novom broju pročitajte izvještaje s Drugog nacionalnog susreta hrvatskih katoličkih obitelji, Nadbiskupijskog susreta mladih u Klenovici te Nadbiskupijskog hodočašća marijanskim svetištima Njemačke i Francuske. U povodu sedamdesete obljetnice tragične smrti prvog sušačkog plovana Martian Bubnja donosimo crtice iz života ovog svećenika koji je stradao zbog vjere i domoljublja. Pročitajte emotivan tekst o Nikoli Trubiću, članu Zajednice kršćanskog života koji je preminuo na Cvjetnicu u 29. godini života, kao i izvještaj o nesebičnoj pomoći župljana Viškova obitelji Šimić. Nova „Zvona“ potražite u svim crkvama Riječke nadbiskupije i Gospićko-senjske biskupije kao i Nadbiskupskom ordinarijatu ili pogledajte u PDF formatu.